• DEŇ ZEME

• Do fotogalérie bol pridaný nový album DEŇ ZEME.

Dňa 22.04.2022 sme si už tradične na našej škole pripomenuli Medzinárodný deň Zeme zbieraním, triedením odpadkov v blízkom okolí školy a rôznymi hravými činnosťami.

• 01.04.2022 „Deň v modrom“

• Do fotogalérie bol pridaný nový album 01.04.2022 „Deň v modrom“.

Pri príležitosti Svetového dňa povedomia o autizme, 2. apríla, sa na našej základnej škole pre žiakov s autizmom konala akcia, ktorú sme pomenovali „Deň v modrom“.

Žiaci aj zamestnanci prišli do školy oblečení v modrom. Po príchode si pedagógovia pripli modré stužky a pri preberaní žiakov pripínali modré stužky aj rodičom. Nasledovalo fúkanie balónov héliom a jednotlivé triedy sa fotili v interiéri školy, ktorý bol veľmi pekne vyzdobený k tejto príležitosti. Počas veľkej prestávky tieto balóny žiaci púšťali na školskom dvore.

Pri odchode domov sa rodičia aj žiaci ponúkli sladkou odmenou – koláčikom a žiaci odovzdali „Pamiatkový pozdrav“, ktorý vyrobili.

29.04.2022 v piatok nás čaká prekvapenie, už teraz sa môžeme pomaličky tešiť, navštívi nás Ujo Ľubo Junior.