• SOS deň

• Do fotogalérie bol pridaný nový album SOS deň.

Dňa 27.05.2022 sme sa spolu so žiakmi zúčastnili na VI. ročníku podujatia SOS deň, ktorý organizoval OC Zemplín Michalovce. Žiaci sa mohli oboznámiť s prácou záchranárov, hasičov, policajtov, vojakov v rôznych krízových životných situáciách. Taktiež videli ako pracujú policajti a hasiči pri rôznych zásahoch napr. pri chytaní ozbrojených zločincov a ako sa hasí horiace auto. Oboznámili sa aj s prácou záchranárov, videli zásah kukláčov a mohli si prezrieť vojenské, hasičské a policajné autá. Žiakom sa ukážky páčili a budeme sa tešiť na ďalší SOS deň.

• Ujo Ľubo Junior

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Ujo Ľubo Junior.

Dňa 29.04.2022 do našej školy zavítala vzácna návšteva, Ujo Ľubo Junior. Všetci sme tancovali, skákali, tlieskali a celý čas sa zabávali. Ujo Ľubo Junior ukázal, ako deti môžu tráviť voľný čas počúvaním hudby, ktorý je spojený s pohybom a dobrou náladou. Už teraz sa tešíme na ďalšie skvelé hudobno – pohybové vystúpenie pre naše deti.